تجهیزات با کیفیت ضامن دوام امنیت

تامین امنیت مطلوب نیازمند استفاده از تجهیزات با کیفیت می باشد، اطمینان خاطر از عملکرد صحیح و دائمی سیستم حفاظتی جز با انتخاب صحیح راهکار مورد نیاز و تامین تجهیزات با کیفیت ایجاد نخواهد شد. مهر تجارت در کنار تامین تجهیزات با کیفیت برترین تولید کنندگان جهانی، خدمات طراحی و پیاده سازی سامانه های حفاظتی را با تیم کارشناسان خبره خود ارائه می دهد.

خدمات

آموزش و مشاوره

بازدید و طراحی ساختار مناسب شبکه ای و حفاظتی با استفاده از کارشناسان خبره و صدور اسناد فنی مورد نیاز جهت طراحی سیستم های حفاظتی و امنیتی.

فروش محصولات

تامین محصولات با کیفیت در کنار گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر همراه با آموزش کاربری و استفاده از تجهیزات

طراحی و پیاده‌سازی

آموزش بهره برداری، پشتیبانی و تامین نیازمندی ها، توسعه سیستم طراحی شده و رفع نواقص سیستم پس از پیاده سازی

هایک ویژن سنتر

شرکت مهر تجارت به عنوان بزرگترین توزیع کننده دوربین های مداربسته هایک ویژن در ایران افتخار دارد تا با استفاده از شبکه فروش گسترده خود در سراسر کشور و بهره مندی از گروه فنی متخصص اقدام به خدمت رسانی در زمینه طراحی، فروش و پیاده سازی شبکه ها و سیستم های حفاظتی و امنیتی نماید. این شرکت به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات دوربین مداربسته و شبکه هایک ویژن در سال 1395 به عنوان Gold Partner شرکت هایک ویژن و بزرگترین فروشنده محصولات این شرکت در ایران معرفی گردید. استفاده از تیم متخصص فروش، شبکه گسترده فروش محصولات در سراسر کشور، بهره مندی از تیم متخصص فنی و پشتیبانی مطلوب پروژه های اجرا شده از جمله عوامل موثر در دستیابی به این موفقیت بوده اند. از جمله مشتریان بزرگ شرکت مهر تجارت می توان به شرکت خودرو سازی سایپا، شرکت مدیریت نیروگاهی انرژی گستر جم، فرودگاه بین المللی امام خمینی، مجتمع تجاری ساناز سنتر تهران و مرکز گسترش فناوری اطلاعات ایران (مگفا) اشاره نمود.

از جمله خدمات برجسته شرکت مهر تجارت طراحی و پیاده سازی پروژه های حفاظتی با استفاده از تیم متخصص خود می باشد. لازم به ذکر است شرکت مهر تجارت در حال حاضر دارای 9 متخصص دارای مدرک HCSA و دو متخصص دارای مدرک تخصصی HCSA VMS می باشد. از نظر تیم تخصصی مهر تجارت هم اکنون دارای بزرگترین تیم متخصص طراحی و پیاده سازی سیستم های امنیتی و حفاظتی هایک ویژن در ایران است.

شبکه فروش

فروش اینترنتی

فروش از طریق وب سایت و فروشگاه اینترنتی Hiktejarat و ارسال به آدرس مورد نظر در تهران و یا ارسال بار به شهرستان. درصورت تمایل می توانید از طریق اکانت کاربری اقدام نمایید.

شبکه فروشگاهی

فروش از طریق مجموعه فروشگاه های مهر تجارت در بازارهای امجد، نادری و علاءالدین مشتمل بر 8 فروشگاه. جهت دریافت آدرس فروشگاه تامین کننده می توانید با شرکت تماس حاصل نمایید.

فروش همکار و نمایندگی

فروش دوره ای و موردی به همکاران گرامی و نمایندگان محترم شهرستان با توجه به شرایط همکاری و نمایندگی. جهت دریافت شرایط همکاری با شماره تماس های شرکت تماس برقرار نمایید.

برندها

نکست

نکست نت گروپ